نخستین کنفرانس ملی ربات‎های پروازی در گلستان برگزار می‎شود + پوستر

دبیر نخستین کنفرانس ملی ربات های پروازی از برگزاری این کنفرانس در 24 تیرماه سالجاری خبر داد.

 به گزارش گلستان ما، امین بزازی، دبیر نخستین کنفرانس ملی ربات های پروازی موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: کارگاه ربات های پروازی حدود دو سال پیش با همکاری اعضای هیات علمی و جمعی از دانشجویان مستعد و علاقمند در میرداماد راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: جهت ساخت پهباد داخلی و کاملأ بومی از صفر شروع کردیم و پهباد”رهام” نخستین پهبادی بود که توسط تیم با موفقیت پرواز نمود.

photo 2016-06-07 11-49-58

وی افزود: موسسه آموزشی میرداماد جهت تجاری سازی پهبادها وارد مذاکره با نهادهای دولتی و خصوصی شده است تا علم خود را به اقتصاد و تجارت تبدیل نماید و آمادگی خود را جهت فروش پهباد ها اعلام نموده است.

بزازی خاطرنشان کرد: بدنه پهباد کاملأ بومی و ساخته شده دست دانشجویان است و برنامه نویسی آن خط به خط در داخل موسسه نوشته شده است از اینرو خدمات پس از فروش نیز به خریدار ارائه می شود.

وی با بیان اینکه پهبادها با توجه به نیاز استان و شرایط آب و هوایی کاملأ بومی ساخته شده است از اینرو مورد استقبال نهاد های دولتی و شخصی قرار گرفته است.

photo 2016-06-07 11-50-04

دبیر نخستین کنفرانس ملی ربات های پروازی، ارائه دستاوردهای ربات های پروازی در سطح ملی، تعیین وضعیت کشور در این خصوص، گردهمایی افراد صاحبنظر در این علم و تجاری سازی دستاوردها را از جمله اهداف این کنفرانس بیان کرد.

بزازی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در کنفرانس تا اول تیرماه اعلام شده است، تاکید کرد: دانشجویان علاقمند از سراسر کشور تا 25 خرداد ماه مهلت دارند مقالات خود را به آدرس  www.mirdamad.ac.ir ارسال یا با شمار تلفن  01732253821 تماس حاصل نمایند.

np1403

دبیر نخستین کنفرانس ملی ربات های پروازی در پایان گفت: این کنفرانس در محورهای الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، کامپیوتر و هوش مصنوعی، مکانیک و مکاترونیک برگزار می شود که مقالات پذیرفته شدگان در ژورنال معتبر علمی کشور و مقالات برتر و منتخب در مجلاتISI به چاپ خواهد رسید.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *