طراحی سایت گرگان

طراحی ویژه وب سایت آی تی گرگان

شرکت پارسه در شهرستان گرگان توانسته طراحی برنامه اندروید را با تیمی مجرب و جوان، برای متقاضیان شهر گرگان خدماتی را اراِئه می دهد که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم روز لازم به یافتن شرکتی شناخته شده و ماهر بسیار با ارزش بوده و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بدین صورت با توجه به حجم بالای شرکت های طراحی اپلیکیشن می بایست معتبرترین شرکت در شهر گرگان را بیابید. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت آی تی گرگان همراه باشید.

برنامه نویسی اندروید در پنج مرحله

تصور کنید شما ایده یک برنامه اپلیکیشن اندروید ویژه ای را در سر دارید و آماده پیاده سازی آن می باشید، که آن را عملی کرده و روانه بازار فروش اینترنتی کنید. قطعاً اولین برنامه نرم افزاری شما دریافت و دانلود فایل ها و اسنادها، بررسی نوشته ها، منافع و حقوق احتمالی برنامه و مواردی از این جمله است. ولی می توان گفت که یک مشکل وجود دارد : شما سرنخی جهت آغاز برنامه نویسی اندروید ندارید !
آموزش و یادگیری کد های دستوری نرم افزار به خودی خود نیز به قدر مناسب و کافی سخت هست و گفتن از برنامه نویسی اندروید که به میان بیاید، می تواند پیچیده تر و گسترده تر هم باشد. شما نه تنها نیاز به درک و یادگیری جاوا دارید، بلکه می بایست، نیاز به نصب نرم افزار خاص اندروید و یادگیری کلیه ویژگی های منحصر به فرد آن، علاوه بر کلیات برنامه نویسی اندروید و توسعه نرم افزار دارید.

طراحی وب سایت گرگان

طراحی وب سایت گرگان

در نتیجه، تولید یک برنامه اندروید لازمش کیت توسعه نرم افزار (SDK)، یک محیط توسعه مجتمع (IDE) همچون Android Studio یا Eclipse، کیت توسعه جاوا (JDK) و یک دستگاه مجازی جهت آزمایش است. همه این ها کار را تنها جهت راه اندازی اولیه انجام می گیرد و شما در آغاز مرحله  هستید، قبل از آنکه حتی به دنبال چیزهایی همچون سرویس های Google Play، اندازه صفحه نمایش، سطوح API و … باشید. بنابراین تا اینجا اینها تنها مقداری از اطلاعات متراکم در مورد برنامه نویسی اندروید است و نداشتن درک و آگاهی آنها می تواند به اندازه کافی جهت انصراف از کار، حتی قبل از شروع نیز کافی باشد.

در صورت تمایل به سایت آی تی در گرگان مراجعه بفرمایید، لذا وب سایت ، اپلیکیشن سایت خود را از تیم مجرب ما بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *