طراحی لوگو وبسایت اداری با آی تی گرگان

در چند دهه اخیر ثانیه به ثانیه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی جدیدی پا به میدان کسب و کار آنلاین می گذارند و در بیشتر موارد این کسب و کارها نیازمند یک لوگو (نشان) جهت معرفی خود به بازار و مشتریان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت آی تی گرگان همراه باشید.

طراحی لوگو وبسایت اداری

 پس می توان به آسانی نتیجه گرفت که لوگوی هر کسب و کار نشان دهنده ی هویت و شخصیت آن کسب و کار خواهد بود. تیم آی تی گرگان با برخورداری از فکر خلاقانه و تخصص لازم برای کار با نرم افزارهای گرافیکی تهیه شده است تا ایده های شما به واقعیت نزدیک کند پس چنانچه به همراه یک نشان حرفه ای و خاص هستید و می خواهید در دنیای کسب و کار آنلاین خوب تر از سایر شرکت های طراحی وب سایت خود دیده شوید طراحی لوگو سایت خود را به تیم متخصص و با تجربه ی آ ی تی گرگان واگذار کنید.

طراحی وب سایت گرگان

طراحی وب سایت گرگان

هزینه طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو در سایت آی تی گرگان مربوط به سبک لوگو می‌باشد، اما به صورت کلی تعرفه های طراحی لوگو فاقد تخفیف ۵۶۰ هزارتومن آغاز می‌شود. لوگوهای طراحی شده کپی شده نیستند.

طراحی ست اداری یا اوراق اداری

اوراق اداری و ست اداری به مجموعه اسنادی شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و … مربوط می شود. در کنار آنها، مواردی نیز کاغذ یادداشت، اوراق مالی و اداری (همچون فاکتور، قبض، کاردکس و فرم های داخلی)، کارت های پرسنلی، لیبل سی دی یا دی وی دی و … می توانند اضافه گردد. جهت درخواست ست اداری و سوالات مربوط به آن شما میتوانید از راه فرم زیر موجود در همین صفحه اقدام نمایید.

لوگو یک نشانه خاص یا علامت است که توسط شرکت­ها، مؤسسات و سازمان­ها استفاده می­شود تا مردم را بیشتر از وجود خود آگاه سازند. با این لوگو که نشانه اختصار می باشد می توان قراردادهای مهم دولتی و خصوصی انجام گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *