طراحی سایت گرگان

تولید محتوای متنی با آی تی در گرگان

دنیای دیجیتال مارکتینگ در حال گذر به سوی تولید محتوا و بازاریابی محتوایی است. بدین صورت وب مسترها می بایست وقت زیادی را جهت تولید محتوا برای کسب و کارشان صرف کنند. هم اکنون وب­سایت و اپلیکیشن­‌ها جهت جذب مخاطب برحسب نیازشان از تولید محتوای متنی، ویدئویی، گرافیکی، صوتی و … استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت آی تی گرگان همراه باشید.

تولید محتوای متنی وب سایت چیست؟

هنگامی که وب­سایتی را جهت کسب و کارتان راه اندازی می‌کنید، چنانچه هیچ صورت محتوایی در سایتتان وجود نداشته باشد نباید انتظار بازدید کنندگان زیادی هم داشته باشید. همچنین اگر محتوایی که ایجاد می کنید جذاب نباشد به جای اینکه مخاطبان را به سمت کسب­ وکارتان بکشانید آنها را دفع می‌کنید.

احتمالاً شاید به این هم فکر کرده باشید که شبیه محتوایی که رقیب ایجاد کرده است را تولید کنید و مخاطبان زیادی را جذب کنید. حتی چنانچه مخاطبان متوجه کپی بودن آن نشوند احساس می­‌کنند که  کسب و کارتان به هیچ گونه ای ابداع برایشان نخواهد داشت. از این سو می بایست محتوایی که تولید می‌­کنیم، کاملا مطابق با نیاز و خواسته مخاطب و بصورت منحصر به فرد و خاص باشد.

طرحی اپلیکیشن اندروید درگرگان

طرحی اپلیکیشن اندروید درگرگان

مطمئناً آگاهید محتوا چیست، ولی خب در ادامه به طور ویژه در ارتباط با محتوا توضیح می‌دهیم. هر چه که در اطرافتان می­‌بینید محتواست. میلیون‌ها سال پیش، افرادی که در غار زندگی می‌کردند برای انتقال مفاهیم به دیگران، اشکال مختلفی را روی دیوار غار می­‌کشیدند. این اشکال به علت اینکه پیامی را منتقل و با دیگران ارتباط برقرار می کردند، به نوبه خود یک محتوا در نظر گرفته می‌شوند. اگر کمی جلوتر بیایم، متون منتشر شده در اولین روزنامه را هم می­‌توان محتوا نامید. در حال حاضر متن‌های روی جلد بیسکوییت، قبض آب و برق، فیشی که از رستوران دریافت می‌کنیم و حتی اشاراتی که افراد ناشنوا برای انتقال مفاهیم از آن استفاده می­‌ نمایند را همچنین می‌توان به عنوان محتوا در نظر گرفت.

در کل محتوا  آن­چیزی می باشد که از راه آن پیامی به دیگران  منتقل شود و طرف مقابل به راحتی آن­‌را درک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *