افزایش بازدید سایت اداری با آی تی گرگان

سئو سایت

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) و تاکنون یکی از پروسه های مهم و پر کاربرد در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسطه کلمات کلیدی ویژه و عبارت بهینه سازی وب سایت را به دست می آید. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت آی تی گرگان همراه باشید.

بهینه سازی سایت

شما کار طراحی سایت را به پایان رسانیده اید، اما هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید. مشکل اینجاست که شما هنوز می بایست روی یکی از راه های خیلی مهم و ویژه افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید.

طرحی اپلیکیشن اندروید درگرگان

طرحی اپلیکیشن اندروید درگرگان

سئو وب سایت اداری

Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتورهای جستجو همچون Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .
سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: اقدامی که به طور آزاد از طراحی وب سایت شما انجام می پذیرد .
۲ – on-page سئو: اقدامی که منجر به تغییر طراحی سایت شما می شود تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
این آموزش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات شامل می شود.

سئو سایت و کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه کنید ، آغاز کار می بایست بدانید که چه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید. برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید. تیم مجرب آی تی گرگان خدمات خوبی را به شما عزیزان خواهند داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *